DİA COMFORT DİABETİK ORTOPEDİK AYAKKABILAR

Kategori:

Ayakkabı, şık ve zarif giyinmenin en önemli detaylarındandır. Takım elbiseler için de çok önemli bir aksesuardır, kuşkusuz. Giyim tarzınız, aynı zamanda karakterinizin de bir parçası olduğundan, tüm Dia Comfort ürünleri yüksek karakterinizi yansıtmak için size özel tasarlanmıştır.

Rahat kullanımı ve patentli olmasının yanı sıra size özel tasarlanması sebebiyle yüksek konforludur ve ayaktan başlayan sağlığınızı korumaya devam edecektir. DİA COMFORT marka ayakkabı modelleri anti bakteriyel ve doğal malzemelerden imal edilmektedir

Dia Comfort Ayakkabıları Ayakaltında aşırı basınca maruz kalan bölgelerdeki baskıyı, ayak tabanına orantılı ve homojen olarak yayar. Dia Comfort Ayakkabılarında Doğal malzeme entegrasyonu sayesinde yürüyüş rahatlığı, hafiflik ve basınç tepkimesi oluşturabilmek için dikişsiz astar jud, doğal lateks tabanlık ve özel tasarımlı derin taban ve çift cidar saya içinde lâteks kullanılmaktadır.

Kişiye özel tasarlanan diabetik ayak tabanlıkları; kullanıcıya rahatlık veren, non-tromatizan (amortisör özellikli) dans metresi yüksek malzemeler kullanılarak konforlu yapısına kavuşurken, yara olan bölgelerdeki basıncı tamamen yok ederek bir deşarj bölgesi oluşturur.

Böylece diabet hastalarının, topuk kemiği rahatsızlığı olanların, ortopedik ve anatomik rahatsızlıklara maruz kalanların veya herhangi bir ayak rahatsızlığı olmayan kimselerin daha sağlıklı, rahat ve zevkli yürüyüş yapmalarına olanak sağlanır.

Bütün ürünlerimiz AB normlarına, Tıbbi ve Medikal Cihazlar direktifine, harmonize standardlara uygun olarak yapılmaktadır. Ürünlerimiz CE, ISO 9001 ve TSE belgelerine sahiptir